Cenne pieniążki

W końcu postanowiłem na co wydam pierwszą w swoim życiu pensję, jaką otrzymałem za wykonywanie pracy kierownika ds. zakupów. Od dawna marzyłem o własnym sprzęcie snowboardowym i nareszcie będę mógł spędzić swoje marzenie! Do tej pory każdy wyjazd w góry związany był z koniecznością wypożyczania sprzętu snowboardowego, bo kupienie całego zestawu wyniosłoby mnie ponad 2 tysiące złotych, a na to nie mogłem sobie pozwolić.

Zarobki na moim wcześniejszym stanowisku pracy nie były wcale takie wysokie, jak można by się spodziewać. Pracując jako specjalista ds. sprzedaży najwięcej udało mi się zarobić 5 tysięcy złotych w jednym miesiącu, jednak był to jednorazowy wypadek przy pracy, który nigdy więcej się nie powtórzył. Zazwyczaj moje zarobki oscylowały w granicach 2-3 tysięcy złotych i zawsze były całkowicie wykorzystywane na potrzeby życia codziennego. Przez dwa lata pracy jako specjalista udało mi się odłożyć zaledwie 3 tysiące złotych i sami rozumiecie, że nie chciałem tych pieniędzy wydawać na coś tak zbędnego jak sprzęt snowboardowy.

Podejmując pracę kierownika, kierownik ds. zakupów Chorzów, zapewniłem sobie pensję na bardzo, ale to bardzo wysokim poziomie. Poczuwszy większy przypływ gotówki od razu podjąłem decyzję o spożytkowaniu finansów i tej decyzji oczywiście nie żałuję.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *