Czekając na informacje

Mam nadzieję, że dziś w końcu okaże się jak poszła mi rekrutacja na stanowisko kierownika ds. zakupów. Informacje o wynikach miałem dostać dwa dni temu, najpóźniej wczoraj, a tu nadal nie wiadomo co, jak i gdzie. Wczoraj byłem przekonany, że lada chwila otrzymam telefon z informacją  o moim zatrudnieniu, jednak im dłużej pozostaję bez jakichkolwiek wiadomości tym bardziej wydaje mi się, że to jednak ktoś inny został wybrany na nowego kierownika, kierownik ds. zakupów Mielec.

To oczywiste, że osoba wybrana przez komisję rekrutacyjną zawsze otrzymuje telefon jako pierwsza, żeby w razie jej rezygnacji móc wybrać kogoś innego. Skoro ja nie otrzymałem do tej pory żadnej informacji oznacza to, że zapewne ktoś inny zaskarbił sobie przychylność komisji i na pewno nie mam szans na zdobycie tego stanowiska pracy. Ciekawe co też wpłynęło na taką, a nie inną decyzję komisji i jakie błędy popełniłem na spotkaniu. Wydawało mi się, że wszystko było tak, jak być powinno, lecz jak widać moje odczucia były błędne.

Cóż, nie powiem żebym był z takiego obroty spraw bardzo zadowolony, choć nie mogę również powiedzieć bym się załamał. Poszukiwania pracy w charakterze kierownika zakupów rozpocząłem dopiero parę tygodni temu, dlatego mam jeszcze czas na zdobycie wymarzonej posady. Mam jednak nadzieję, że nie będę przebywał na bezrobociu dłużej niż jest to konieczne. Nieróbstwo strasznie mnie męczy, bo jestem człowiekiem czynów.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *