Dłuży się

Dzisiaj po południu umówiłam się razem z przyjaciółkami na kawę i małe zakupy w centrum handlowym, dlatego nie mogę wysiedzieć na miejscu i doczekać się wyjścia z pracy. Z Majką i Danusią nie widziałam się od przeszło trzech tygodni, co oznacza, że przez trzy tygodnie nie wymieniałyśmy się żadnymi plotkami i informacjami. Ja mam dla nich parę atrakcyjnych kąsków i mam nadzieję, że one odwdzięczą mi się tym samym. No bo w końcu inaczej sobie tego nie wyobrażam.

Nie dość, że nie mogę doczekać się spotkania z dziewczynami, to jeszcze akurat dzisiaj w pracy nie mam zbyt dużo do zrobienia, w związku z czym czas ciągnie mi się niemiłosiernie. Wydaje mi się, że od momentu przyjścia do pracy minęło już z 6 godzin, a tak naprawdę minęły dopiero dwie. A gdzie tu do końca?!

W pracy kierownika ds. zakupów Jaworzno zazwyczaj jest bardzo dużo do zrobienia, dzięki czemu mam pełne ręce roboty i czas szybko mi upływa. Jeszcze wczoraj goniłam upływający szybko czas i starałam się załatwić wszystko jak należy, a akurat dzisiaj praktycznie nie mam nic do roboty i pozostaje mi jedynie robota papierkowa, której szczerze nie znoszę. Wykorzystując chwilę wolnego i licząc na zabicie czasu zaczęłam surfować po Internecie i tak trafiłam na tę stronę. Bardzo mi się ona podoba, a wiele historii przypomina mi te z mojego życia zawodowego. Brawo za świetny pomysł!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *