Kierowniku zakupów – oderwij się od pracy!

Praca na kierowniczym stanowisku wymaga pełnego zaangażowania. Ktoś przecież musi dopilnować, by wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku. Towar sam się nie sprzeda, a podwładnych ktoś musi nadzorować, inaczej nie będą pracować. Jednak i kierownik zakupów musi czasem odpocząć, by przyjść do pracy pełnym wigoru.

Wypoczynek i regeneracja po pracy to ważna rzecz. Osoba, która cały dzień biega i użera się z zachciankami klientów – szuka cichego i mało absorbującego zajęcia. Taki kierownik zakupów lubi sobie czasem posiedzieć przed telewizorem, bo to mało wymagająca czynność, która odciąża skołatany umysł i można przy niej, chociaż na chwilę zapomnieć o problemach zawodowych.

Kierownik zakupów z racji wykonywanej profesji równie dobrze relaksuje się przy grillu czy rodzinnym wypadzie za miasto. Podczas całego tygodnia chwilę spędzone z bliskimi to rzadkość. Dlatego ludzie mocno zapracowani tak uwielbiają niedziele. To czas, który w całości można poświęcić rodzinie. Można robić wtedy to wszystko, na co nie ma się czasu przez cały tydzień.

Kierownik zakupów lubi również pływać, jeździć na rowerze czy grać w tenisa. To są przyjemności tak różne od tego, czym się na co dzień zajmuje, że sama ta okoliczność budzi w nim radość. Poza tym dzięki sportowi można zresetować umysł, a przy okazji zadbać o ciało i zdrowy styl życia. Dzięki ruchowi człowiek ma zgrabną sylwetkę i darmową porcję endorfin, które wprawiają go w dobry nastrój.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *