Przewiduję sukces

Dziś o 14.00 jestem umówiony na bardzo ważne spotkanie z jednym ze swoich kontrahentów. Do spotkania tego przygotowywałem się ostatnie dwa dni i uważam, że na pewno poradzę sobie wyśmienicie, zresztą tak jak zazwyczaj, bo gdyby ktoś był zainteresowany, to muszę powiedzieć, że jestem najlepszym kierownikiem ds. zakupów jakiego zatrudniająca mnie firma kiedykolwiek miała. Może mówię to trochę nieskromnie, ale po co mam być skromny, skoro fakty mówią same za siebie. Jestem świetnym specjalistą w tym, co robię i nic tego nie zmieni, nawet słowa wypisywane w Internecie.

Moja dziewczyna uważa, że moja pewność siebie i poczucie własnej wartości są bardzo pociągające, a ja nie mam powodu jej nie wierzyć. Dobrze znam swoje umiejętności i talenty, dlatego już teraz mogę powiedzieć, że spotkanie zaplanowane z kontrahentem na pewno zakończy się tak, jak mam na to ochotę, czyli wszystkim, co najlepsze dla mnie i dla mojej firmy, kierownik ds. zakupów Opole.

Jeśli dobrze pójdzie to po południu będę miał podpisany świetny kontrakt, który firmie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Jakoś nie wyczuwam żadnych problemów, jakie mogłyby wyniknąć na spotkaniu. Wszystko na pewno przebiegnie perfekcyjnie, a ja wrócę do firmy zadowolony i pewny siebie. Mój sukces jest więcej niż pewny.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *