Świąteczne prezenty przez Internet
KZadmin 6 lat temu Zakupy online

Jak podają statystyki, w tym roku aż 40 % kupujących prezenty pod choinkę, skorzystało z ofert sklepów internetowych. Zakupy online cieszą się stale rosnącą popularnością. A to z uwagi na to, że jest to bardzo wygodny sposób robienia zakupów. Nie trzeba nigdzie wychodzić z domu, nie trzeba taszczyć ciężkich pakunków, nie traci się czasu na bieganie po sklepach i przedzieranie się przez tłumy w galeriach handlowych. Nie trzeba martwić się o wolne miejsce parkingowe w zatłoczonych centrach handlowych i kombinować w wielkomiejskich korkach.

Kupując przez Internet warto pamiętać o tym, że przysługuje nam prawo zwrotu. W sklepach stacjonarnych nie zawsze takie prawo nam przysługuje (zawsze trzeba upewnić się u konkretnego sprzedawcy, czy istnieje możliwość ewentualnego zwrotu zakupionego towaru). Na zwrot zakupów ze  sklepu internetowego mamy dwa tygodnie, od momentu otrzymania towaru. Należy się jednak liczyć z kosztami wysyłki, które zazwyczaj ponosi kupujący. Chociaż coraz większa liczba e-sklepów oferuje zwrot towaru na swój koszt. Wszystko to po to, aby przyciągać klienta i zostawić otwartą furtkę na przyszłość.

3 Komentarze
  • Ja też w tym roku kupiłam prezenty przez internet. Wygodny sposób, tylko na przesyłkę musiałam trochę dłużej poczekać.

  • Ja jestem zwolenniczką kupowania w tradycyjny sposób. Lubię dokładnie obejrzeć to co kupuję.

  • Kupowanie przez Internet jest bardzo wygodne, zwłaszcza jak siedzi się w domu z trójką małych dzieci 😉

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *