Zapominalstwo

Dość często zdarza mi się zapomnieć o czymś bardzo ważnym lub niecierpiącym zwłoki, co uważam za jedną ze swoich największych wad. Nie chciałabym być tak roztrzepana i musieć radzić sobie ze swoim zapominalstwem, jednak póki co żadne metody poprawy mojej pamięci nie skutkują, choć często staram się je stosować. Myślę, że i tak duży progres nastąpił w chwili, gdy otrzymałam duży kalendarz, w którym zaczęłam wpisywać wszystkie najważniejsze zadania i informacje. Gdyby nie mój plan dnia i notowanie w kalendarzu na pewno zapominałabym o wiele więcej rzeczy niż obecnie.

Mój mąż nie rozumie jak można być tak roztrzepaną i zapominalską osobą, jednak nic na to nie poradzę, że mam akurat taki charakter. Chciałabym być tak opanowana i skrupulatna jak mój małżonek, jednak jest to zupełnie niemożliwe. Mój mąż pracuje jako kierownik ds. zakupów Katowice i dla niego plan dnia oraz prawidłowe wypełnianie wszystkich zadań jest podstawową zasadą przyświecającą wszystkim jego poczynaniom. Mój mąż jest najbardziej poukładanym i dokładnym człowiekiem, jakiego znam, natomiast przytrafiła mu się żona, która jest jego zupełnym przeciwieństwem.

Przez swoje zapominalstwo wiele razy zapomniałam zadzwonić w ważnej sprawie do tej lub tamtej osoby, zapomniałam o spotkaniach, zapomniałam nawet o urodzinach mojej mamy. Moje zapominalstwo jest wręcz straszne i chętnie bym się go pozbyła.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *